25JZV220M8X10.5
DigiKeyn tuotenumero
1189-25JZV220M8X10.5TR-ND - Rullattu teippi (TR)
1189-25JZV220M8X10.5CT-ND - Cut Tape (CT)
1189-25JZV220M8X10.5DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
25JZV220M8X10.5
Kuvaus
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
220 µF 25 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
25JZV220M8X10.5 -mallit
Kategoria
Luokitukset
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
360 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta korkealla taajuudella
600 mA @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
160 mOhms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Jännite – nimellinen
25 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C