NVMFS021N10MCLT1G
DigiKeyn tuotenumero
488-NVMFS021N10MCLT1GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
488-NVMFS021N10MCLT1GCT-ND - Cut Tape (CT)
488-NVMFS021N10MCLT1GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NVMFS021N10MCLT1G
Kuvaus
PTNG 100V LL SO8FL
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 8,4A (Ta), 31A (Tc) 3,6W (Ta), 49W (Tc) Kiinnitys pintaan 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
13 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
850 pF @ 50 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
3,6W (Ta), 49W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Luokka
Autoteollisuus
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Hyväksyntä
AEC-Q101
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Valmistajan laitepakkaus
5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
23mOhm @ 7A, 10V
Pakkaus / kotelo
Vgs(th) (maks.) @ Id
3V @ 42µA