ACDBMT1100-HF
DigiKeyn tuotenumero
641-1610-2-ND - Rullattu teippi (TR)
641-1610-1-ND - Cut Tape (CT)
641-1610-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACDBMT1100-HF
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123H
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 1A Kiinnitys pintaan SOD-123H
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ACDBMT1100-HF -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 µA @ 100 V
Valm.
Kapasitanssi @ Vr, F
120pF @ 4V, 1MHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Teknologia
Asennustyyppi
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Pakkaus / kotelo
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123H
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
850 mV @ 1 A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)