TK55S10N1,LQ
TK55S10N1,LQ
DigiKeyn tuotenumero
TK55S10N1LQTR-ND - Rullattu teippi (TR)
TK55S10N1LQCT-ND - Cut Tape (CT)
TK55S10N1LQDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TK55S10N1,LQ
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 55A DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 55A (Ta) 157W (Tc) Kiinnitys pintaan DPAK+
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
TK55S10N1,LQ -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 500µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
49 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
3280 pF @ 10 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
157W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
175°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
DPAK+
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
6,5mOhm @ 27,5A, 10V