FQT7N10LTF | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | FQT7N10LTF |
Kuvaus | MOSFET N-CH 100V 1.7A SOT223-4 |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | N-kanavatyyppi 100 V 1,7A (Tc) 2W (Tc) Kiinnitys pintaan SOT-223-4 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
Kategoria | Vgs(th) (maks.) @ Id 2V @ 250µA |
Valm. | Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs 6 nC @ 5 V |
Sarja | Vgs (maks.) ±20V |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds 290 pF @ 25 V |
Osan tila Vanhentunut | Tehohäviö (maks.) 2W (Tc) |
FET-tyyppi | Toimintalämpötila -55°C – 150°C (TJ) |
Teknologia | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss) 100 V | Valmistajan laitepakkaus SOT-223-4 |
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C | Pakkaus / kotelo |
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On) 5V, 10V | Päätuotenumero |
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs 350mOhm @ 850mA, 10V |