NDC7002N
DigiKeyn tuotenumero
NDC7002NTR-ND - Rullattu teippi (TR)
NDC7002NCT-ND - Cut Tape (CT)
NDC7002NDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NDC7002N
Kuvaus
MOSFET 2N-CH 50V 0.51A SSOT6
Valmistajan vakio toimitusaika
21 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
MOSFETit - ryhmät 50V 510mA 700mW Kiinnitys pintaan SuperSOT™-6
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NDC7002N -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
2,5V @ 250µA
Valmistaja
onsemi
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
1nC @ 10V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
20pF @ 25V
Osan tila
Aktiivinen
Teho - maksimi
700mW
Teknologia
MOSFET (metallioksidi)
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Konfiguraatio
2 N-kanavaa (kaksinkertainen)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
FET-ominaisuus
Logiikkatasoportti
Pakkaus / kotelo
SOT-23-6, litteä, TSOT-23-6
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
50V
Valmistajan laitepakkaus
SuperSOT™-6
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
510mA
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
2Ohm @ 510mA, 10V