FDMS86200DC
DigiKeyn tuotenumero
FDMS86200DCTR-ND - Rullattu teippi (TR)
FDMS86200DCCT-ND - Cut Tape (CT)
FDMS86200DCDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FDMS86200DC
Kuvaus
MOSFET N-CH 150V 9.3A DLCOOL56
Valmistajan vakio toimitusaika
48 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 150 V 9,3A (Ta), 28A (Tc) 3,2W (Ta), 125W (Tc) Kiinnitys pintaan 8-PQFN (5x6)
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
42 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2955 pF @ 75 V
Tehohäviö (maks.)
3,2W (Ta), 125W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
150 V
Valmistajan laitepakkaus
8-PQFN (5x6)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
17mOhm @ 9,3A, 10V