FDMS86200
DigiKeyn tuotenumero
FDMS86200TR-ND - Rullattu teippi (TR)
FDMS86200CT-ND - Cut Tape (CT)
FDMS86200DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FDMS86200
Kuvaus
MOSFET N-CH 150V 9.6A/35A 8PQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
48 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 150 V 9,6A (Ta), 35A (Tc) 2,5W (Ta), 104W (Tc) Kiinnitys pintaan 8-PQFN (5x6)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FDMS86200 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
46 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
2715 pF @ 75 V
Tehohäviö (maks.)
2,5W (Ta), 104W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
150 V
Valmistajan laitepakkaus
8-PQFN (5x6)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
18mOhm @ 9,6A, 10V