FDMS86101DC
DigiKeyn tuotenumero
FDMS86101DCTR-ND - Rullattu teippi (TR)
FDMS86101DCCT-ND - Cut Tape (CT)
FDMS86101DCDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FDMS86101DC
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 14.5A DLCOOL56
Valmistajan vakio toimitusaika
48 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 14,5A (Ta), 60A (Tc) 3,2W (Ta), 125W (Tc) Kiinnitys pintaan 8-PQFN (5x6)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FDMS86101DC -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
44 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
3135 pF @ 50 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
3,2W (Ta), 125W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
8-PQFN (5x6)
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
6V, 10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
7,5mOhm @ 14,5A, 10V