D3V-16G-3C25-K
DigiKeyn tuotenumero
Z10885-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D3V-16G-3C25-K
Kuvaus
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V
Tarkka kuvaus
Kytkin SPST-NO Runkokiinnitys
Kategoria
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,187" (4,7mm)
Käyttövoima
200gf
Vapautusvoima
50gf
Käyttöasento
0,579" (14,7mm)
Piiri
SPST-NO
Esiliike
0,047" (1,2mm)
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Differentiaalinen liike
0,012" (0,3mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
16A (AC), 100mA (DC)
Yliliike
0,040" (1,0mm)
Jänniteluokitus – AC
250 V
Jänniteluokitus – DC
125 V
Aktuaattorityyppi
Pyöreä (työntötappi)
Toimintalämpötila
-25°C – 105°C