D3V-16G-2C25-K
D3V-16G-2C25-K
D3V-16G-2C25-K
D3V-16G-2C25-K
DigiKeyn tuotenumero
SW2001-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D3V-16G-2C25-K
Kuvaus
SWITCH SNAP ACT SPST-NC 16A 250V
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkin SPST-NC Runkokiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
D3V-16G-2C25-K -mallit
Kategoria
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,187" (4,7mm)
Valmistaja
Omron Electronics Inc-EMC Div
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP40
Sarja
Käyttövoima
200gf
Pakkaustapa
Irtotavara
Vapautusvoima
50gf
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöasento
0,579" (14,7mm)
Piiri
SPST-NC
Esiliike
0,047" (1,2mm)
Kytkimen toiminto
On-Mom
Differentiaalinen liike
0,012" (0,3mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
16A (AC), 100mA (DC)
Yliliike
0,040" (1,0mm)
Jänniteluokitus – AC
250 V
Mekaaninen käyttöikä
10000000 sykliä
Jänniteluokitus – DC
125 V
Sähköinen käyttöikä
100000 sykliä
Aktuaattorityyppi
Pyöreä (työntötappi)
Toimintalämpötila
-25°C – 105°C