V-16G-3C25-K(R)
DigiKeyn tuotenumero
39-V-16G-3C25-K(R)-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V-16G-3C25-K(R)
Kuvaus
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkin SPST-NO Runkokiinnitys
Kategoria
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,187" (4,7mm)
Valmistaja
Omron Electronics Inc-EMC Div
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP40
Sarja
Käyttövoima
200gf
Pakkaustapa
Kaukalo
Vapautusvoima
50gf
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöasento
0,579" (14,7mm)
Piiri
SPST-NO
Esiliike
0,047" (1,2mm)
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Differentiaalinen liike
0,016" (0,4mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
16A (AC), 100mA (DC)
Yliliike
0,040" (1,0mm)
Jänniteluokitus – AC
250 V
Mekaaninen käyttöikä
50000000 sykliä
Jänniteluokitus – DC
125 V
Sähköinen käyttöikä
100000 sykliä
Aktuaattorityyppi
Pyöreä (työntötappi)
Toimintalämpötila
-25°C – 80°C