V15T16-CP200
V15T16-CP200
V15T16-CP200
DigiKeyn tuotenumero
480-6646-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V15T16-CP200
Kuvaus
SWITCH SNAP ACT SPST-NO 16A 250V
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkin SPST-NO Runkokiinnitys
Kategoria
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,250" (6,3mm)
Valmistaja
Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Käyttövoima
200gf
Sarja
Vapautusvoima
50gf
Pakkaustapa
Irtotavara
Käyttöasento
0,579" (14,7mm)
Osan tila
Aktiivinen
Esiliike
0,063" (1,6mm)
Piiri
SPST-NO
Differentiaalinen liike
0,016" (0,4mm)
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Yliliike
0,030" (0,76mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
16A (AC)
Mekaaninen käyttöikä
5000000 sykliä
Jänniteluokitus – AC
250 V
Sähköinen käyttöikä
50000 sykliä
Aktuaattorityyppi
Pyöreä (työntötappi)
Toimintalämpötila
-25°C – 125°C