UUL1V100MCL1GS on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Nichicon
Varastossa: 3 942
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Nichicon
Varastossa: 911
Tekniset tiedot
Suora
Würth Elektronik
Varastossa: 24 303
Suora
Chemi-Con
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Varastossa: 977
Varastossa: 707
10 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 5000 tuntia @ 105°C