EMVE350ARA100ME55G on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Varastossa: 59 420
Tekniset tiedot
Suora
Cornell Dubilier Knowles
Varastossa: 1 690
Tekniset tiedot
KEMET
KEMET
Nichicon
Nichicon
Varastossa: 593
Parannus
Würth Elektronik
Varastossa: 706
Parannus
Würth Elektronik
Varastossa: 230
10 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 1000 tuntia @ 105°C
EMVE350ARA100ME55G
DigiKeyn tuotenumero
565-EMVE350ARA100ME55GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
565-EMVE350ARA100ME55GCT-ND - Cut Tape (CT)
565-EMVE350ARA100ME55GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EMVE350ARA100ME55G
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
EMVE350ARA100ME55G -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Valm.
Polarisaatio
Polar
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
27 mA @ 120 Hz
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,205" (5,20mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 105°C