EDH106M050A9DAA
DigiKeyn tuotenumero
399-EDH106M050A9DAATR-ND - Rullattu teippi (TR)
399-EDH106M050A9DAACT-ND - Cut Tape (CT)
399-EDH106M050A9DAADKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EDH106M050A9DAA
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 50V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EDH106M050A9DAA -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
35 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta korkealla taajuudella
43.75 mA @ 10 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,222" (5,65mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C