EEV106M035S9DAA on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
KEMET
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Rubycon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Suora
Rubycon
Cornell Dubilier Knowles
Panasonic Industry
Chemi-Con
Varastossa: 794
Parannus
Parannus
Cornell Dubilier Knowles
Panasonic Industry
Chemi-Con
10 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C
EEV106M035S9DAA
DigiKeyn tuotenumero
EEV106M035S9DAA-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEV106M035S9DAA
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
EEV106M035S9DAA -mallit
Kategoria
Luokitukset
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
112 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Rippelivirta korkealla taajuudella
160 mA @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
1 Ohms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,222" (5,65mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C