35JGV10M5X6.1 on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Rubycon
Varastossa: 1 504
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Rubycon
Varastossa: 2 509
Tekniset tiedot
Suora
Cornell Dubilier Knowles
Parannus
Cornell Dubilier Knowles
Panasonic Industry
Panasonic Industry
KEMET
Chemi-Con
Varastossa: 794
Chemi-Con
KEMET
Nichicon
Varastossa: 423
10 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C
35JGV10M5X6.1
DigiKeyn tuotenumero
1189-35JGV10M5X6.1TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
35JGV10M5X6.1
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
35JGV10M5X6.1 -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Luokitukset
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Rippelivirta matalalla taajuudella
28 mA @ 120 Hz
Osan tila
Vanhentunut
Rippelivirta korkealla taajuudella
42 mA @ 10 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C