EEE-HA1V100R
DigiKeyn tuotenumero
PCE4234TR-ND - Rullattu teippi (TR)
PCE4234CT-ND - Cut Tape (CT)
PCE4234DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EEE-HA1V100R
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 1000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EEE-HA1V100R -mallit
Kategoria
Luokitukset
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
30 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta korkealla taajuudella
51 mA @ 10 kHz
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,213" (5,40mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C