TYEH1V106E55MTR on vanhentunut, eikä sitä enää valmisteta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Nichicon
Varastossa: 3 942
Tekniset tiedot
Suora
Nichicon
Varastossa: 911
Tekniset tiedot
Parannus
Varastossa: 2 375
Parannus
Samankaltainen
Panasonic Industry
Samankaltainen
Panasonic Industry
Varastossa: 977
Varastossa: 707
10 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 1000 tuntia @ 105°C
TYEH1V106E55MTR
DigiKeyn tuotenumero
TYEH1V106E55MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TYEH1V106E55MTR
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Sovellukset
Valm.
Rippelivirta matalalla taajuudella
23 mA @ 120 Hz
Sarja
Rippelivirta korkealla taajuudella
32.2 mA @ 10 kHz
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Osan tila
Vanhentunut
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,209" (5,30mm)
Kapasitanssi
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Jännite – nimellinen
35 V
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 105°C
Päätuotenumero
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C