UWZ1V100MCL1GB
DigiKeyn tuotenumero
493-9949-2-ND - Rullattu teippi (TR)
493-9949-1-ND - Cut Tape (CT)
493-9949-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UWZ1V100MCL1GB
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 1000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
UWZ1V100MCL1GB -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Luokitukset
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
25 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
37.5 mA @ 10 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,213" (5,40mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
Käyttöikä lämpötilassa
1000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C