RFS0G151MCN1GS on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Nichicon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Nichicon
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Varastossa: 820
Suora
Chemi-Con
Chemi-Con
Varastossa: 73
150 µF 4 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 22mOhm 2000 tuntia @ 105°C