APXA4R0ARA151MF60G
DigiKeyn tuotenumero
565-3099-2-ND - Rullattu teippi (TR)
565-3099-1-ND - Cut Tape (CT)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
APXA4R0ARA151MF60G
Kuvaus
CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
150 µF 4 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 26mOhm 15000 tuntia @ 105°C
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
15000 tuntia @ 105°C
Valmistaja
Chemi-Con
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.45 A @ 100 kHz
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Tyyppi
Polymeeri
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,224" (5,70mm)
Kapasitanssi
150 µF
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
Toleranssi
±20%
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite – nimellinen
4 V
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
26mOhm