APXA4R0ARA151MF61G | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | APXA4R0ARA151MF61G |
Kuvaus | CAP ALUM POLY 150UF 20% 4V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 32 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 150 µF 4 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 26mOhm 15000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | APXA4R0ARA151MF61G -mallit |
Kategoria | Käyttöikä lämpötilassa 15000 tuntia @ 105°C |
Valmistaja Chemi-Con | Toimintalämpötila -55°C – 105°C |
Sarja | Sovellukset Yleiskäyttöön |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta matalalla taajuudella 122.5 mA @ 120 Hz |
Osan tila Aktiivinen | Rippelivirta korkealla taajuudella 2.45 A @ 100 kHz |
Tyyppi Polymeeri | Koko/mitat 0,197" halk. (5,00mm) |
Kapasitanssi 150 µF | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,240" (6,10mm) |
Toleranssi ±20% | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm) |
Jännite – nimellinen 4 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 26mOhm | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |