PSMN075-100MSEX on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Diodes Incorporated
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
N-kanavatyyppi 100 V 18A (Tj) 65W (Tc) Kiinnitys pintaan LFPAK33
8-LFPAK33
PSMN075-100MSEX
DigiKeyn tuotenumero
1727-1085-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1727-1085-1-ND - Cut Tape (CT)
1727-1085-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PSMN075-100MSEX
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 18A LFPAK33
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
PSMN075-100MSEX -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 1mA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
16.4 nC @ 10 V
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
773 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
65W (Tc)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C