DMTH10H071LFDFWQ-13 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Diodes Incorporated
Varastossa: 0
Diodes Incorporated
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
N-kanavatyyppi 100 V 4,6A (Ta) 1,8W (Ta) Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna U-DFN2020-6 (SWP) (tyyppi UXG)
DMTH10H071LFDFWQ-13
DigiKeyn tuotenumero
31-DMTH10H071LFDFWQ-13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMTH10H071LFDFWQ-13
Kuvaus
IC
Tarkka kuvaus
Kategoria
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
6.4 nC @ 10 V
Valm.
Vgs (maks.)
±20V
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
296 pF @ 50 V
Tehohäviö (maks.)
1,8W (Ta)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologia
Luokka
Autoteollisuus
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Hyväksyntä
AEC-Q101
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
4,5V, 10V
Valmistajan laitepakkaus
U-DFN2020-6 (SWP) (tyyppi UXG)
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
68mOhm @ 4A, 10V
Pakkaus / kotelo
Vgs(th) (maks.) @ Id
3V @ 250µA