DMTH10H071LFDFW-13 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Diodes Incorporated
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Diodes Incorporated
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
N-kanavatyyppi 100 V 4,6A (Ta) 1,8W (Ta) Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna U-DFN2020-6 (SWP) (tyyppi UXG)
DMTH10H071LFDFW-13
DigiKeyn tuotenumero
31-DMTH10H071LFDFW-13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DMTH10H071LFDFW-13
Kuvaus
IC
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
3V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
6.4 nC @ 10 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Vgs (maks.)
±20V
Osan tila
Aktiivinen
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
296 pF @ 50 V
FET-tyyppi
Tehohäviö (maks.)
1,8W (Ta)
Teknologia
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan, Helposti tarkistettava reuna
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Valmistajan laitepakkaus
U-DFN2020-6 (SWP) (tyyppi UXG)
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
4,5V, 10V
Pakkaus / kotelo
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
68mOhm @ 4A, 10V