NTE0303MC on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Murata Power Solutions Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Recom Power
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Recom Power
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V 303mA 2,97V - 3,63V Tulo
NTE0303MC
DigiKeyn tuotenumero
811-1673-5-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NTE0303MC
Kuvaus
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
NTE0303MC -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
303mA
Valm.
Teho (wattia)
1 W
Sarja
Jännite - erotus
1 kV
Pakkaustapa
Putki
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
0.73
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (min.)
2,97V
Pakkaus / kotelo
14-SMD-moduuli, 8 johdinta
Tulojännite (maks.)
3,63V
Koko/mitat
0,50" pit. x 0,30" lev. x 0,26" kork. (12,7mm x 7,6mm x 6,6mm)