R1S8-3.33.3/P
DigiKeyn tuotenumero
R1S8-3.33.3/P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
R1S8-3.33.3/P
Kuvaus
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V 303mA 3V - 3,6V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
R1S8-3.33.3/P -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
1 W
Valm.
Jännite - erotus
1 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Putki
Ominaisuudet
SCP
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
0.75
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (min.)
3V
Pakkaus / kotelo
8-SMD-moduuli
Tulojännite (maks.)
3,6V
Koko/mitat
0,50" pit. x 0,42" lev. x 0,28" kork. (12,8mm x 10,7mm x 7,0mm)
Jännite - lähtö 1
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
303mA