R1S8-3.33.3-R | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | R1S8-3.33.3-R |
Kuvaus | DC DC CONVERTER 3.3V 1W |
Valmistajan vakio toimitusaika | 20 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V 303mA 3V - 3,6V Tulo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | R1S8-3.33.3-R -mallit |
Kategoria | Teho (wattia) 1 W |
Valm. | Jännite - erotus 1 kV |
Sarja | Sovellukset ITE (kaupallinen) |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Ominaisuudet SCP |
Osan tila Aktiivinen | Toimintalämpötila -40°C – 100°C |
Tyyppi Eristetty moduuli | Tehokkuus 0.75 |
Lähtöjen lukumäärä 1 | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Tulojännite (min.) 3V | Pakkaus / kotelo 8-SMD-moduuli |
Tulojännite (maks.) 3,6V | Koko/mitat 0,50" pit. x 0,42" lev. x 0,28" kork. (12,8mm x 10,7mm x 7,0mm) |
Jännite - lähtö 1 | Päätuotenumero |
Virta - lähtö (maks.) 303mA |