NTE0303MC-R
DigiKeyn tuotenumero
811-NTE0303MC-RTR-ND - Rullattu teippi (TR)
811-NTE0303MC-RCT-ND - Cut Tape (CT)
811-NTE0303MC-RDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
NTE0303MC-R
Kuvaus
DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3V 303mA 2,97V - 3,63V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
NTE0303MC-R -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
303mA
Valm.
Teho (wattia)
1 W
Sarja
Jännite - erotus
1 kV
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tyyppi
Eristetty moduuli
Tehokkuus
0.73
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tulojännite (min.)
2,97V
Pakkaus / kotelo
14-SMD-moduuli, 8 johdinta
Tulojännite (maks.)
3,63V
Koko/mitat
0,50" pit. x 0,30" lev. x 0,26" kork. (12,7mm x 7,6mm x 6,6mm)