RCE5C1H102J0K1H03B
DigiKeyn tuotenumero
490-12828-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RCE5C1H102J0K1H03B
Kuvaus
CAP CER 1000PF 50V NP0 RADIAL
Tarkka kuvaus
1000 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
RCE5C1H102J0K1H03B -mallit
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,142" pit. x 0,098" lev. (3,60mm x 2,50mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,138" (3,50mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Jännite – nimellinen
Johtimen tyyppi
Muotoillut johtimet
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C