RCE5C1H102J0A2H03B
DigiKeyn tuotenumero
490-11868-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RCE5C1H102J0A2H03B
Kuvaus
CAP CER 1000PF 50V NP0 RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1000 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RCE5C1H102J0A2H03B -mallit
Kategoria
Luokitukset
AEC-Q200
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Irtotavara
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,142" pit. x 0,098" lev. (3,60mm x 2,50mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,138" (3,50mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)
Jännite – nimellinen
Johtimen tyyppi
Suora
Lämpötilakerroin
Päätuotenumero
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C