RCE5C2A102J0M1H03A | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RCE5C2A102J0M1H03A |
Kuvaus | CAP CER 1000PF 100V C0G/NP0 RAD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 17 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 1000 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RCE5C2A102J0M1H03A -mallit |
Sarja | Asennustyyppi |
Pakkaustapa Cut Tape (CT) Teippi ja rasia (TB) | Pakkaus / kotelo Säteittäinen |
Osan tila Aktiivinen | Koko/mitat 0,142" pit. x 0,098" lev. (3,60mm x 2,50mm) |
Kapasitanssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,138" (3,50mm) |
Toleranssi ±5% | Johdinten väli 0,197" (5,00mm) |
Jännite – nimellinen | Johtimen tyyppi Muotoillut johtimet |
Lämpötilakerroin | Päätuotenumero |
Toimintalämpötila -55°C – 125°C |