RCE5C2A102J0A2H03B
DigiKeyn tuotenumero
490-12864-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RCE5C2A102J0A2H03B
Kuvaus
CAP CER 1000PF 100V NP0 RADIAL
Tarkka kuvaus
1000 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
RCE5C2A102J0A2H03B -mallit
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
0,142" pit. x 0,098" lev. (3,60mm x 2,50mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,138" (3,50mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,098" (2,50mm)
Jännite – nimellinen
Johtimen tyyppi
Suora
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C