RCE5C1H102J0M1H03A
DigiKeyn tuotenumero
490-7323-1-ND - Cut Tape (CT)
490-7323-3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RCE5C1H102J0M1H03A
Kuvaus
CAP CER 1000PF 50V C0G/NP0 RAD
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1000 pF ±5% 50V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RCE5C1H102J0M1H03A -mallit
Kategoria
Luokitukset
AEC-Q200
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,142" pit. x 0,098" lev. (3,60mm x 2,50mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,138" (3,50mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Jännite – nimellinen
Johtimen tyyppi
Muotoillut johtimet
Lämpötilakerroin
Päätuotenumero
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C