BLM41PG471SN1L
DigiKeyn tuotenumero
490-1060-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-1060-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1060-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM41PG471SN1L
Kuvaus
FERRITE BEAD 470 OHM 1806 1LN
Tarkka kuvaus
470 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 1806 (4516 metrinen) 2A 50mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM41PG471SN1L -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
2A
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
50mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,071" (1,80mm)
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,063" lev. (4,50mm x 1,60mm)
Impedanssi taajuudella
470 Ohms @ 100 MHz