BLM41PG181SN1L
DigiKeyn tuotenumero
490-5230-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-5230-1-ND - Cut Tape (CT)
490-5230-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM41PG181SN1L
Kuvaus
FERRITE BEAD 180 OHM 1806 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
180 Ohms @ 100 MHz 1 Voimajohto Ferriittitukilevyt ja sirut 1806 (4516 metrinen) 3,5A 20mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BLM41PG181SN1L -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
3,5A
Valmistaja
Murata Electronics
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
20mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
1806 (4516 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Korkeus (maks.)
0,071" (1,80mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,063" lev. (4,50mm x 1,60mm)
Impedanssi taajuudella
180 Ohms @ 100 MHz