BLM41PG471SH1L
DigiKeyn tuotenumero
490-13277-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-13277-1-ND - Cut Tape (CT)
490-13277-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM41PG471SH1L
Kuvaus
FERRITE BEAD 470 OHM 1806 1LN
Tarkka kuvaus
470 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 1806 (4516 metrinen) 2A 50mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM41PG471SH1L -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
50mOhm
Valmistaja
Murata Electronics
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,071" (1,80mm)
Koko/mitat
0,177" pit. x 0,063" lev. (4,50mm x 1,60mm)
Impedanssi taajuudella
470 Ohms @ 100 MHz
Päätuotenumero
Virtaluokitus (maks.)
2A