SBR02U100LP-7
DigiKeyn tuotenumero
SBR02U100LPDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
SBR02U100LPDICT-ND - Cut Tape (CT)
SBR02U100LPDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SBR02U100LP-7
Kuvaus
DIODE SBR 100V 250MA X1DFN10062
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 250mA Kiinnitys pintaan X1-DFN1006-2
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
800 mV @ 200 mA
Valm.
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 75 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Teknologia
Valmistajan laitepakkaus
X1-DFN1006-2
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 150°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
250mA