BAS70LP-7B on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Diodes Incorporated
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Comchip Technology
Diodit 70 V 70mA Kiinnitys pintaan X1-DFN1006-2
BAS70LP-7B
DigiKeyn tuotenumero
BAS70LP-7BDITR-ND - Rullattu teippi (TR)
BAS70LP-7BDICT-ND - Cut Tape (CT)
BAS70LP-7BDIDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BAS70LP-7B
Kuvaus
DIODE SCHOTT 70V 70MA X1DFN10062
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
BAS70LP-7B -mallit
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
1.6 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
10 µA @ 70 V
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
1pF @ 0V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
70 V
Valmistajan laitepakkaus
X1-DFN1006-2
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
70mA
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
960 mV @ 15 mA
Päätuotenumero
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet