BAS70LPQ-7B on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Diodes Incorporated
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Uutta DigiKeyllä
Diodit 70 V 70mA Kiinnitys pintaan X1-DFN1006-2
BAS70LPQ-7B
DigiKeyn tuotenumero
31-BAS70LPQ-7BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BAS70LPQ-7B
Kuvaus
SCHOTTKY DIODE X1-DFN1006-2 T&R
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Käänteinen elpymisaika (trr)
1.6 ns
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 70 V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Kapasitanssi @ Vr, F
1pF @ 0V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Luokka
Autoteollisuus
Teknologia
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
70 V
Asennustyyppi
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
70mA
Pakkaus / kotelo
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
960 mV @ 15 mA
Valmistajan laitepakkaus
X1-DFN1006-2
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 150°C