BU-2929-M-20-2 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Pomona Electronics
Varastossa: 2 507
Tekniset tiedot
20,0" (508,00mm) Banaaniliitin, Yksikanavainen – Banaaniliitin, Yksikanavainen Kytkentäjohto 3000V (3kV)
BU-2929-M-20-2
DigiKeyn tuotenumero
BU-2929-M-20-2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BU-2929-M-20-2
Kuvaus
TEST LEAD BANANA TO BANANA 20"
Tarkka kuvaus
Kategoria
Kaapelin pituus
20,0" (508,00mm)
Sisältö
1 johto, punainen
Johdon paksuus
18 AWG
Jännite – nimellinen
3000V (3kV)
Virtaluokitus (ampeeria)
20A
Tarkista toimitusaika
Pyydä ilmoitus siitä kun tuotetta on taas saatavana
Vaihtoehtoinen väri
TEST LEAD BANANA TO BANANA 20"
Vaihtoehtoinen pituus
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
Varastossa: 20
TEST LEAD BANANA TO BANANA 10"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 144"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"