BU-2929-M-20-0 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Pomona Electronics
Varastossa: 3 096
Tekniset tiedot
20,0" (508,00mm) Banaaniliitin, Yksikanavainen – Banaaniliitin, Yksikanavainen Kytkentäjohto 3000V (3kV)
BU-2929-M-20-0
DigiKeyn tuotenumero
BU-2929-M-20-0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BU-2929-M-20-0
Kuvaus
TEST LEAD BANANA TO BANANA 20"
Tarkka kuvaus
Kategoria
Kaapelin pituus
20,0" (508,00mm)
Sisältö
1 johto, musta
Johdon paksuus
18 AWG
Jännite – nimellinen
3000V (3kV)
Virtaluokitus (ampeeria)
20A
Tilattavissa
Vaihtoehtoinen väri
TEST LEAD BANANA TO BANANA 20"
Varastossa: 0
Vaihtoehtoinen pituus
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
Varastossa: 9
TEST LEAD BANANA TO BANANA 10"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 144"
Varastossa: 1
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"