BU-2929-M-39-0
DigiKeyn tuotenumero
314-1223-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BU-2929-M-39-0
Kuvaus
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
39,0" (990,60mm) Banaaniliitin, Yksikanavainen – Banaaniliitin, Yksikanavainen Kytkentäjohto 3000V (3kV)
Kategoria
Kaapelin pituus
39,0" (990,60mm)
Sisältö
1 johto, musta
Johdon paksuus
18 AWG
Jännite – nimellinen
3000V (3kV)
Virtaluokitus (ampeeria)
20A
Lisäresurssit
Varastossa: 9
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
Varastossa: 20
Vaihtoehtoinen pituus
TEST LEAD BANANA TO BANANA 10"
Varastossa: 0
TEST LEAD BANANA TO BANANA 144"
Varastossa: 1
TEST LEAD BANANA TO BANANA 20"
Varastossa: 0
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"