BU-2929-M-10-0 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Pomona Electronics
Varastossa: 4 847
Tekniset tiedot
10,0" (254,00mm) Banaaniliitin, Yksikanavainen – Banaaniliitin, Yksikanavainen Kytkentäjohto 3000V (3kV)
BU-2929-M-10-0
DigiKeyn tuotenumero
BU-2929-M-10-0-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BU-2929-M-10-0
Kuvaus
TEST LEAD BANANA TO BANANA 10"
Valmistajan vakio toimitusaika
3 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Kaapelin pituus
10,0" (254,00mm)
Valmistaja
Mueller Electric Co
Tyyppi
Kytkentäjohto
Sarja
Sisältö
1 johto, musta
Pakkaustapa
Irtotavara
Materiaali - eristys
Polyvinyylikloridi (PVC)
Osan tila
Aktiivinen
Johdon paksuus
18 AWG
Pinoamismenetelmä
Pystysuuntainen pinoaminen (kumpikin liitin)
Jännite – nimellinen
3000V (3kV)
Konfiguraatio
Banaani – banaani
Virtaluokitus (ampeeria)
20A
1. liitin
Banaaniliitin, Yksikanavainen
Päätuotenumero
2. liitin
Banaaniliitin, Yksikanavainen
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Korvaa (1)
OsanumeroValmistaja Saatavana oleva määräDigiKeyn tuotenumero Yksikköhinta Korvaava tyyppi
Tilattavissa
Tarkista toimitusaika
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
TEST LEAD BANANA TO BANANA 10"
Varastossa: 0
Vaihtoehtoinen pituus
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
Varastossa: 9
TEST LEAD BANANA TO BANANA 144"
Varastossa: 1
TEST LEAD BANANA TO BANANA 20"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"