BU-2929-M-144-2
DigiKeyn tuotenumero
BU-2929-M-144-2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BU-2929-M-144-2
Kuvaus
TEST LEAD BANANA TO BANANA 144"
Valmistajan vakio toimitusaika
3 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
144,0" (3657,60mm) Banaaniliitin, Yksikanavainen – Banaaniliitin, Yksikanavainen Kytkentäjohto 3000V (3kV)
Kategoria
Kaapelin pituus
144,0" (3657,60mm)
Valmistaja
Mueller Electric Co
Tyyppi
Kytkentäjohto
Sarja
Sisältö
1 johto, punainen
Pakkaustapa
Irtotavara
Materiaali - eristys
Polyvinyylikloridi (PVC)
Osan tila
Aktiivinen
Johdon paksuus
18 AWG
Pinoamismenetelmä
Pystysuuntainen pinoaminen (kumpikin liitin)
Jännite – nimellinen
3000V (3kV)
Konfiguraatio
Banaani – banaani
Virtaluokitus (ampeeria)
20A
1. liitin
Banaaniliitin, Yksikanavainen
Päätuotenumero
2. liitin
Banaaniliitin, Yksikanavainen
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 0
Tarkista toimitusaika
Pyydä ilmoitus siitä kun tuotetta on taas saatavana
Irtotavara
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
Varastossa: 1
Vaihtoehtoinen pituus
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
Varastossa: 20
TEST LEAD BANANA TO BANANA 10"
Varastossa: 0
TEST LEAD BANANA TO BANANA 20"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"