BU-2929-M-72-2 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Pomona Electronics
Varastossa: 1 788
Tekniset tiedot
72,0" (1828,80mm) Banaaniliitin, Yksikanavainen – Banaaniliitin, Yksikanavainen Kytkentäjohto 3000V (3kV)
BU-2929-M-72-2
DigiKeyn tuotenumero
BU-2929-M-72-2-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BU-2929-M-72-2
Kuvaus
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"
Tarkka kuvaus
Kategoria
Kaapelin pituus
72,0" (1828,80mm)
Sisältö
1 johto, punainen
Johdon paksuus
18 AWG
Jännite – nimellinen
3000V (3kV)
Virtaluokitus (ampeeria)
20A
Tilattavissa
Vaihtoehtoinen väri
TEST LEAD BANANA TO BANANA 72"
Varastossa: 0
Vaihtoehtoinen pituus
TEST LEAD BANANA TO BANANA 39"
Varastossa: 20
TEST LEAD BANANA TO BANANA 10"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 144"
TEST LEAD BANANA TO BANANA 20"