SMAJ58AE3/TR13
DigiKeyn tuotenumero
150-SMAJ58AE3/TR13TR-ND - Rullattu teippi (TR)
150-SMAJ58AE3/TR13CT-ND - Cut Tape (CT)
150-SMAJ58AE3/TR13DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMAJ58AE3/TR13
Kuvaus
TVS DIODE 58VWM 93.6VC DO214AC
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
93,6V Puristusliitin 5,3A Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
5,3A
Valm.
Teho - pulssin huippu
500W
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
58V
Jännite - läpilyönti (min)
64,4V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
93,6V