SMA6J58A-TR
DigiKeyn tuotenumero
497-5940-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-5940-1-ND - Cut Tape (CT)
497-5940-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMA6J58A-TR
Kuvaus
TVS DIODE 58VWM 100VC DO214AC
Tarkka kuvaus
100V Puristusliitin 33A (8/20µs) Ipp TVS - diodit Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA)
EDA/CAD-mallit
SMA6J58A-TR -mallit
Kategoria
Virta - huippupulssi (10/1000µs)
33A (8/20µs)
Valm.
Teho - pulssin huippu
600W
Toimintalämpötila
-55°C – 175°C (TJ)
Kiinnitys pintaan
Yksisuuntaiset kanavat
58V
Valmistajan laitepakkaus
Jännite - läpilyönti (min)
64,4V
Päätuotenumero
Jännite - lukitus (maks.) @ Ipp
100V